zamówienia kierujemy na maila zamowienia@karograf.pl. Do wykonania pracy potrzebuję kilku niezbędnych informacji, które mają być zawarte:

  • metryczki/pamiątki roczek /18-stka/ inne – data narodzin, imię/imiona, czas, waga, wzrost, imiona rodziców, miejscowość, cytat, zdjęcie (możliwość obróbki);
  • kartki okazjonalne – do samodzielnego wypisania; jeżeli jest podany wiek to proszę o informację;
  • podziękowania z okazji różnych uroczystości chrzcin/ślubu – do kogo są kierowane (Matka Chrzestna/Ojciec Chrzestny/ Rodzice/ Świadkowie), imiona, daty, pozostałe informacje, które mają być zawarte, np. nazwa kościoła, w której odbywa się uroczystość, miejscowość;
  • sesje fotograficzne – jeżeli chcesz się umówić na sesję zdjęciową napisz maila jakiego rodzaju ma być plener/studio, przybliżony termin i oczekiwania.

Zostaw numer a chętnie oddzwonię, aby ustalić szczegóły:)

Metryczki/ pamiątki roczek/plakaty są drukowane na papierze fotograficznym wysokiej jakości. Format a4.

Wszystkie projekty są przesyłane do 3 dni roboczych w celu zatwierdzenia i realizowane w ciągu 1-7 dni. Przystąpienie do realizacji następuje po zaksięgowaniu opłaty.

Metryczki/pamiątki roczek/pamiątki z okazji Chrztu Św./ podziękowania rodzicom chrzestnym/podziękowania świadkom można zamówić w 3 warjantach:

  1. w formie pdf przesłanych na maila 20 zł;
  2. wydruk bez ramki 30 zł;
  3. wydruk z ramką 40 zł; ramka w kolorach jasny niebieski/jasny róż/czerwony/ biały/czarny. Przód ramki z tworzywa sztucznego sprawia, że jest ona bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu w czasie transportu.

Kartki 15 – 20 zł.

Kartki z pudełkiem 20 – 30 zł.

Boxy 35 – 45 zł.

Dostawa: InPost paczkomat 14 zł; kurier 20zł. Przy większej ilości koszt ustalany zgodnie z cennikiem przewoźnika.