Witam:)

KaroGraf to nowo powstała firma, która zajmuje się sesjami fotograficznymi noworodków i dzieci.Wykonuje metryczki dziecięce oraz pamiątki na roczek czy inne okazje.  W ofercie również zaproszenia na różne imprezy okolicznościowe, takie jak: chrzciny,  komunia, ślub, urodziny. Dodatkowo z okazji tych uroczystości można zamówić spersonalizowane powinszowania, gratulacje i podziękowania. Również upominki z okazji takich świąt jak: Dzień Matki i Ojca, Dzień Babci i Dziadka, Walentynki, Dzień Kobiet, i inne. Wykonuję również plakaty/obrazki z różnymi bohaterami i motywami. Indywidualne projekty z własnym pomysłem mile widziane:) Możliwość zamówienia projektu z własnym tekstem.

Metryczki, pamiątki, plakaty, życzenia, np. z okazji Chrztu Św. wykonuję w formacie A4 ( wkrótce możliwość zamówienia formatu A3). Drukowane na papierze fotograficznym.
Zaproszenia oraz inne prace można zamówić w języku angielskim lub niemieckim.
Wysyłka w ciągu 1-2 dni od zatwierdzenia projektu.Czas realizacji 2-5 dni.
Możliwość zamówienia gotowego projektu przesłanego mailem lub wydrukowanego z ramką.
Sesje zdjęciowe obecnie wykonuję w weekendy u klienta. Wartość w zależności od ilości zdjęć i aranżacji. Wszelkie zapytania proszę kierować na zamowienia@karograf.pl lub 517106401.
Do każdej sesji noworodkowej metryczka GRATIS!!
Masz swój pomysł, chcesz dowiedzieć się więcej lub zapytać o szczegóły?
Napisz bezpośrednio na facebooku lub maila: zamowienia@karograf.pl.
Serdecznie zapraszam:)

 

Zapisz