KaroGraf
Karolina Grzywacz

Karolina

FOTOGRAF

Kilka faktów:

  • na co dzień szczęśliwa Żona i Mama wspaniałej Trójki 😉
  • uwielbiam wiosnę i lato;
  • nie lubię zimna/zimy ale paradoksalnie chętnie chodzę boso po śniegu i morsuję;
  • fotografia stała się drogą osobistego spełnienia; kreatywnym ujściem do tworzenia rzeczy pięknych:)


Facebook-f


Instagram

Cześć, mam na imię Karolina. Miło mi Cię tu gościć:)

Chcę Ci powiedzieć, że sesja fotograficzna to dla mnie coś więcej niż pospolite “pstryk”. Jeżeli podzielasz moje zdanie i chcesz znaleźć się przed obiektywem to zapraszam Cię dalej:) Zaplanujmy te magiczne chwile razem, które uwiecznię w kadrach.

Chcę Cię uświadomić, że sesja fotograficzna to proces, który możemy podzielić na trzy etapy: przygotowanie, sesja i postprodukcja. Każda sesja jest inna. Do każdej przygotowuję się indywidualnie. W pierwszym etapie zastanawiamy się jaki jest Twój cel zdjęć rodzinnych czy portretowych. Co Ty chcesz osiągnąć. Dbam o to, aby zdjęcia były zrobione dobrze, by wydruki i produkty były na najwyższej jakości materiałach i cieszyły Cię na co dzień w Twoim domu.

A jakie są Twoje nadzieje i marzenia na sesję zdjęciową? Jak chcesz zapamiętać ten wyjątkowy dzień, szczególne wydarzenie, z okazji którego mamy okazję się poznać? Czy chcesz z efektów współpracy otrzymać album, który będzie szczególna pamiątką po 20 latach, i który można przekazać z pokolenia na pokolenie. Albo portret ścienny,
który sprawi, że uśmiechniesz się, gdy przechodzisz obok niego każdego dnia? A może jest to zbiór obrazów ułożonych w galerii ściennej, która podkreśla każdego członka rodziny lub rosnącą rodzinę rok po roku?

Planowanie sesji pozwala nam zaplanować efekt końcowy. Także to wszystko omówimy w konsultacji przed sesją. Na naszym spotkaniu chcę żebyś czuła się wyjątkowo i pięknie niezależnie od wieku, od tego czym się zajmujesz, czy figury. Zobaczysz siebie w innej, niecodziennej odsłonie. Efektu wow! doda profesjonalny make up i uczesanie, które jest dodatkową opcją wyboru do sesji. Sesje wykonuję w domowym studio. Możemy również spotkać się w plenerze bądź u Ciebie w domu.

Zdaję sobie sprawę jak trudno jest robić zdjęcia samej sobie lub swojej rodzinie żeby wszyscy byli na fotografii…- zawsze kogoś brakuje, bo przecież ktoś musi trzymać aparat i nacisnąć spust migawki. Dlatego chętnie Cię w tym wyręczę:) Otrzymasz pamiątkę do albumu, ale jestem przekonana, że tak jak większość osób, z którymi współpracowałam chwile zatrzymane w kadrach będą dekoracją Twojego wnętrza. Zrób sobie i swojej rodzinie prezent. Przeżyjcie cudowne chwile, które będziecie wspominać z uśmiechem na twarzy. Postprodukcja to już sama przyjemność. Ty wybierzesz ujęcia, a ja przystąpię do obróbki. Po 2-3 tygodniach wszystko będzie gotowe do odbioru.

PAMIĘTAJ! Nie tylko uczestniczysz w sesji zdjęciowej.
Przede wszystkim tworzysz słodkie, małe chwile ze swoją  rodziną. Wspomnienia, które budujesz, są ponadczasowe i zasługują na to, aby zostały uchwycone w ten sposób!

A może chcesz taką niespodziankę zrobić bliskiej osobie? Upamiętnić okres niemowlęcy, który tak szybko mija lub pierwsze kroki maluszka, kolejne urodziny, święto takie jak Pierwsza Komunia Święta, sesję świąteczną lub po prostu sprezentować rodzinną sesję zdjęciową? W tym celu skontaktuj się ze mną i otrzymaj voucher dla wybranej osoby.

Dodatkowo tworzę albumy. Jeżeli masz swoje zdjęcia, które chcesz zebrać w ten sposób wystarczy, że prześlesz i stworzę dla Ciebie pamiątkę na lata, którą będziecie wspólnie oglądać i wspominać.

Do zobaczenia,

Karolina


Facebook-f


Instagram